29/05/2023

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

קורס ההשקעות של ביזפורטל מתחיל היוםקורס ההשקעות של ביזפורטל יוצא לדרך. היום בשעה 19:00 יתקיים השיעור הראשון. המרצה יהיה אבישי עובדיה העורך והבעלים של אתר ביזפורטל. השיעורים יעברו בוויבנר-זום (סיסמא: 123456). כדי להשתתף בקורס שהינו חלק מזירת המשקיעים של ביזפורטל צריך להירשם כאן. הקורס ללא עלות והוא יימשך 8 שבועות כחלק מזירת המשקיעים של ביזפורטל שבה יתקיים גם משחק משקיעים שבמסגרתו תיישמו את כללי ההשקעה המרכזיים שילמדו בקורס. כאן תוכלו להיכנס לעמוד הקורס ולצפות בסילבוס, בתכני הקורס ולהיכנס לקבוצת הטלגרם בה נעביר לכם הודעות ונענה לשאלות.
הקורס ובהמשך משחק המשקיעים בחסות אקסלנס טרייד

מטרות הקורס
הקורס נועד להקנות ידע וכלים להבנת והכרת שוק ההון המקומי והאמריקאי (וול סטריט). במהלך הקורס יילמדו ויוסברו כל המכשירים הפיננסים – מניות, אגרות חוב, אופציות, קרנות נאמנות ועוד. כמו כן, יוסבר לתלמידים מהם כללי המשחק בשוק ההון, החשיבות וכללי ההשקעה – פיזור, ההבדל בין השקעה לטווח ארוך וקצר, הקשר בין סיכוי וסיכון, השקעה פאסיבית לעומת השקעה אקטיבית ועוד. במקביל יינתן דגש על חיסכון בדמי ניהול ובעמלות קנייה ומכירה – נסביר איך ניתן לחסוך באופן שוטף בהוצאות, ונתעכב על שיטות וגישות להשקעה.
בסוף הקורס, התלמידים ידעו ויכירו את כללי המשחק בבורסה ואת עולם ההשקעות כדי להשיג תשואה טובה יותר בהשקעות ובחסכונות שלהם
מבנה הקורס
הקורס מבוסס על הרצאות זום שישלבו חומר אקטואלי ודוגמאות מוחשיות מאירועים בשווקים הפיננסים הן במאקרו והן במיקרו. הקורס ילווה במדריכים תיאורטיים ופרקטיים וישולב בכלים שיקלו על התלמידים להתמצא בעולם ההשקעות, לרבות היכרות עם כל האתרים הפיננסים הרלבנטיים.
תוכנית הקורס

דגשם והערות:
– הקורס מתאים לאנשים ללא ידע מוקדם, אך גם אנשים עם ידע בשוק ההון ימצאו אותו מועיל.
– מדי שבוע יהיה שיעור בזום בריל טיים במסגרתו תוכלו כמובן להשתתף ולשאול שאלות
על רקע הכמות הגדולה של הנרשמים – מעל 3,000 איש, אנחנו נעלה את השיעורים גם לזירה כדי שמי שלא יכל להיכנס לקורס בזמן אמת (הזום מוגבל ל-1,000 משתתפים) יראה את הווידאו באתר.
– לקראת כל שיעור אנחנו נעלה את החומר והנושאים לשיעור הקרוב
– בזירה יופיעו מדריכים רלבנטיים לשיעורים האחרונים ולשיעור הקרוב
– הקורס ילווה בקבוצת טלגרם שבה תוכלו לשאול-להעיר באופן שוטף, אנחנו נשתדל לענות כמה שיותר מהר
בהצלחה 🙂

קרדיט – קישור לכתבה המקורית