18/09/2021

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

סימן לבאות? קת'י ווד מכרה מניות של טסלה ב-139 מיליון דולרכדי להשקיע  מניית טסלה
TESLA INC
-2.46%TESLA INCסגירה:0

פתיחה:759.6

גבוה:762.61

נמוך:734.52

מחזור:לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:
(TSLA) צריך עצבים של ברזל. המניה מציינת כעת שלושה שבועות רצופים של עליות ועליות של כ-30% מאז השפל שרשמה בחודש מאי (563 דולר למניה) לשער של 736 דולר למניה נכון ליום שישי. אלא שבדרך למחיר הנוכחי, טסלה גם הספיקה בדרך ליפול לאותו שפל בחודש מאי משיא של 880 דולר למניה ב-36%.


אבל דווקא מכיוון שהיא כה שורית על מניית טסלה מעניין לראות שהיא מוכרת מניות של החברה. שלוש קרנות שלה מכרו ברביעי וחמישי האחרונים 180 אלף מניות של טסלה בכ-139 מיליון דולר.


אלא שכידוע, לא מספיק לבחון רק מספרים (כפי שלא נכון לבחון רק אחוזים) ולכן נשאלת השאלה בכמה אחוזים מתוך כלל הפוזיציה של ווד בטסלה מדובר. אז המשקיעים במניה בוודאי ישמחו לדעת שלא מדובר על יציאה גדולה מדי של כספים מהפוזיציה, אלא בהיקף של 3%, מתוך יותר מ-4 מיליארד דולר שהקרנות של ARK מחזיקות בטסלה, והמניה היא עדיין אחת מ-20 האחזקות הגדולות של הקרנות של קת'י ווד.


אחד הדברים שמושכים לווד משקיעים הוא החלטתה לפרסם כל הזמן את השינויים שהיא עורכת בפוזיציות שלו, מה שלכאורה מאפשר למשקיעים ללכת בעקבותיה, לחקות את מהלכיה ואולי להצליח גם להשיג את התשואה החלומית שהשיגה בשנה שעברה.


אלא שצריך גם לזכור שקשה מאוד להכות את המדדים לאורך זמן. בשנה שעברה ווד אמנם השיגה תשואה של 150%, אך השנה היא מפגרת משמעותית אחרי המדדים, כאשר מדד החדשנות שלה עדיין נמצאה בתשואה שלילית של 3% השנה, בעוד הנאסד"ק, ה-S&P500 והדאו ג'ונס עלו ב-20%, 19% ו-13% בהתאמה.

תגובות לכתבה(0):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה

קרדיט – קישור לכתבה המקורית