27/11/2022

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

מתחרה חדשה לרובין הוד על המשקיעים הצעיריםאיך מושכים משקיעים צעירים? זו בדיוק השאלה ששואלת עצמה כל חברה המעוניינת להקים פלטפורמה למסחר, בכל זאת, המשקיעים הם קהל היעד וברוב המוחלט של המקרים המשקיעים המבוגרים כבר סוחרים בפלטפורמות להם הם רגילים. התשובה לשאלה היא בדרך כלל, אפס עמלות.


חברת המסחר המקוונת AJ BELL מנסה להתחרות בפלח השוק בו התמחתה עד כה חברת רובין הוד ומציעה למשקיעים  הצעירים תנאים אטרקטיביים. אז אולי זאת תחרות נוספת שלא תשפיע על רובן הוד שנמצאת במגמת גידול אבל בשוק חוששים ומניית החברה בסנטימנט שלילי בימים האחרונים. 


חברת רובין הוד, שהקימה פלטפורמת מסחר , נהנתה מפלח שוק רחב יחסית של סוחרים צעירים שדהרו לאפליקציה בעקבות יתרון זה, בעיקר בתחילת השנה הקודמת כאשר טרנד המניות הויראליות קפץ לתודעה, ומשקיעים צעירים רבים נכנסו להשקעות על מניות אשר היה עליהם אחוז שורט גבוה, וזאת על מנת "להתנקם" במשקיעים שנכנסו לשורט על השווקים לפני משבר הסאב פריים ב-2008 והרוויחו ובגדול. 


רובינהוד אינה החברה היחידה שעושה זאת, ושותפים לה בשוק חברות נוספות דוגמת "Revolut", "Freetrade" ו-"eToro" הישראלית, כאשר כל אחת פועלת בשוק משל עצמה. 


חברת רובין הוד 
ROBINHOOD MARKETS
-3.04%ROBINHOOD MARKETSסגירה:0

פתיחה:28.02

גבוה:28.29

נמוך:25.76

מחזור:לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:
פרצה לתודעה לאחר טרנד המניות הויראליות שהקפיצו מניות כמו גיימסטופ למחיר של 500 דולר למניה ממחיר של 4 דולר למניה. הדבר נעשה על ידי תיאום ברשתות החברתיות של משקיעים צעירים שנכנסו לראשונה לעולם ההשקעות ונהנו ממסחר ללא עמלות בפלטפורמה שמציעה רובין הוד. החברה רכבה על הגל והנפיקה ביולי השנה. 


אמנם ייתכן שהירידה ברובין הוד היא פשוט המשך למגמה המאפיינת את המניה בזמן האחרון. החברה החדשה מציעה כרגע בעיקר מניות הנסחרות באנגליה ולמרות שרובין הוד התכוונה להיכנס לשוק הזה בקרוב כרגע אין השפעה ישירה על עסקי החברה.

תגובות לכתבה(0):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה

קרדיט – קישור לכתבה המקורית