22/10/2021

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

מוליכים למחצה בשוק הבריאות חדשנות וטכנולוגיות צמיחה 2021-2026


MarketInsightsReports  מציעה מחקר כולל וניתוח מבוסס על  המוליכים למחצה העולמיים בשוק הבריאות , המכסה את סיכויי הצמיחה, פוטנציאל פיתוח השוק, הרווחיות, ההיצע והביקוש, ונושאים חשובים אחרים. הוא משתמש במספר גישות לניתוח נתוני שוק היעד כגון מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות. הוא כולל מחקרים המבוססים על רשומות היסטוריות, סטטיסטיקות פופולריות וצמיחה עתידנית. מוליך למחצה העולמי בשוק הבריאות צפוי לגדול ב- CAGR משמעותי בתקופת התחזית.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355680/semiconductor-in-healthcare-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=Priyanka

המוליך למחצה בשוק הבריאות צפוי לצמוח ב- CAGR של מעל 10.2% במהלך תקופת התחזית (2020 – 2025).

חברות מובילים הפועלים העולמי סמיקונדקטור בריאות בשוק צדודית בדו"ח הם: Incorporated טקסס אינסטרומנטס, LLC תעשיות רכיבים מוליכים למחצה (Semiconductor ON), Analog Devices בע"מ, Inc. מוצרים משולבים מקסים, STMicroelectronics, NV סמיקונדקטורס NXP, Inc. Broadcom, ams AG, Vishay Intertechnology Inc., Renesas Electronics Corporation

מגמות שוק מרכזיות

מוצרי אלקטרוניקה רפואיים לצרכנים עדים לצמיחה משמעותית

– השימוש בחיישן וטכנולוגיות אלחוטיות אחרות משמשים ליישומים כגון ניטור מטופל מרחוק. טכנולוגיה וחיישנים אלחוטיים מאפשרים להתקנים מחוברים לספק עולם חדש לגמרי של ניטור מטופלים מרחוק ומתן שירות וירטואלי. מגוון רחב של פתרונות עדיין נמצאים בשלב הפיתוח לרתום נתונים מהמכשירים המחוברים הללו וממערכות אקולוגיות אלקטרוניות אחרות כדי לאפשר טיפול טוב יותר למטופל.
– מדענים במרכז לחקר מוליכים למחצה של אוניברסיטת ח'ליפה, שמים את המכשיר האחרון שהם מקווים שינבא התקף לב שעות או אפילו ימים לפני שזה יקרה. זהו צמיד לביש, המופעל על ידי חום הגוף ומנטר כל הזמן דפוסי לב לא סדירים בחולים שעברו התקף בעבר. המכשיר מורכב מחיישן, מעבד ושבב אלחוטי המעביר נתונים לטלפון נייד או לספק שירותי בריאות. עם התקנים הלבישים המחוברים הגוברים ברחבי העולם, השוק צפוי לצמוח עוד יותר.

ניתוח אזורי עבור מוליכים למחצה בשוק הבריאות:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. המוליך למחצה העולמי בשוק הבריאות מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

לעיון בדוח המלא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355680/semiconductor-in-healthcare-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=Priyanka

מדגיש את גורמי המפתח הבאים:

תיאור עסקי – תיאור מפורט של פעילות החברה וחטיבותיה העסקיות.

אסטרטגיה תאגידית – סיכום האנליסט של האסטרטגיה העסקית של החברה.

ניתוח SWOT – ניתוח מפורט של נקודות החוזק, החולשה, ההזדמנויות והאיומים של החברה.

היסטוריית החברה – התקדמות אירועי מפתח הקשורים לחברה.

מוצרים ושירותים מרכזיים – רשימת המוצרים, השירותים והמותגים העיקריים של החברה.

מתחרים מרכזיים – רשימת מתחרים מרכזיים לחברה.

מיקומים וחברות בנות חשובים – רשימה ופרטי יצירת קשר של מיקומים מרכזיים וחברות בנות של החברה.

יחסים פיננסיים מפורטים בחמש השנים האחרונות – היחסים הכספיים האחרונים הנגזרים מהדוחות הכספיים השנתיים שפרסמה החברה עם היסטוריה של 5 שנים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני המפתח העיקריים בשוק.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות נקודות נתונים אחרות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MarketInsightsReports

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-20-412 512 12

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.comקרדיט – קישור לכתבה המקורית