27/11/2022

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

ג'פריס: מניות בתחום הרפואה שצפויות לקבל רוח גבית ממשבר הקורונה – שווקים גלובליים


רפואה, צילום: שאטרסטוק


מגפת הקורונה האיצה מגמות בתחום הבריאות אשר גרמו ללא מעט משקיעים להסב את עיניהם אל עבר סקטור זה. אז אם אתם רוצים לנצל את המגמות ארוכות הטווח אשר צפויות עקב המגפה, במסגרת עבודה שנערכה על ידי צוותים של אנליסטים בתחום הבריאות של בנק ההשקעות ג'פריס (Jefferies) בארה"ב, אירופה, הודו, יפן ואוסטרליה, והופץ ללקוחות הבנק בשבוע שעבר, מספקים האנליסטים רשימות של מניות אשר להערכתם צפויות לקבל רוח גבית מהמגמות החדשות כנגד מניות של חברות אשר צפויות לסבול מהמגמות.
המגמות הצפויות בתחום שירותי הבריאות
עבור חברות שירותי הבריאות, האנליסטים הצביעו על מגמה אשר חלק מהמשקיעים אולי זיהו עוד לפני האירועים הנוראיים שפתחו את שנת 2020. ״חברות בעלות היקף נכסים גדול, אשר ממוקדות בתחום האשפוז, עשויות להיות בעמדת נחיתות ביחס למתחרות הקטנות יותר הממקודות בחולי-חוץ, בדיקות אבחון וניתוח מאגרי נתונים גדולים בעידן שלאחר מגפת הקורונה״, ציינו האנליסיטים של בנק ההשקעות.


האנליסטים הדגישו כי מרבית החולים לא יהיו מעוניינים בשהות בבית החולים או בבית האבות, כמו גם את התקנות החדשות בבתי החולים שהובילו לייקור משמעותי בעלויות האשפוז, אלו מצביעים על שימוש מוגבר באבחון מוקדם ושימוש בשירותי טלרפואה.


למשל חברת CVS Health Corp, נרשמה כ״מפסידה״ מכיוון שהוכח בעבר כי בזמן מיתון ישנה ירידה בביקורים במשרדי הרופאים ובהתאמה, ירידה בביקוש למרשמים למחלות שאינן כרוניות הנמסרים בבתי  מרקחת קמעוניים, היקף הפעילות המרכזי של החברה.


לעומת זאת, חברת Amedisys וחברת Encompass Health  נרשמו ״כמרווחיות״ כתוצאה מהמעבר המואץ לטיפול ביתי. כמו גם חברת CERN המדורגת במקום השני מבין חברות טכנולוגיית המידע בתחום הבריאות, אשר זוכה מהמגמות הנ״ל שכן החברה משתתפת בבנייה מחדש של מערכות הממשל הפדרלי, מה שצפוי להניב לה הכנסות גבוהות בעתיד הנראה לעין.


המגמות הצפויות בתחום הטכנולוגיה והמכשור הרפואי
בתחום הטכנולוגיה והמכשור הרפואי, האנליסיטים של ״Jefferies״ הצביעו על ירידת ביקושים לניתוחים וטיפולים במרפאות, בעוד שתחום הדיאגנוסטיקה וטיפולי-חוץ משגשג. על כן, חברת  Hologic מרוויחה מהגידול המשמעותי בביקוש לשירותי הבדיקות, בעוד Henry Schein צפויה לסבול מהפסדים כתוצאה מירידת הביקוש למכשירים דנטליים.

תגובות לכתבה(4):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה


 • 3.  מיכשור רפואי


  אורי

  18/05/2020
  08:41


  הגב לתגובה זו


  0

  0

  תחום שהולך לפרוץ ב- 2020.


  סגור


 • 2.  למה לא הזכירו את הזבל הישראלי פלוריסטים (ל"ת)


  פלוריסטים

  18/05/2020
  06:10


  הגב לתגובה זו


  1

  0

 • זו מניה להשקעה לא להימור קצר (ל"ת)


  טוביה

  18/05/2020
  10:59


  הגב לתגובה זו


  1

  0


 • 1.  היי מה עם הישראליות שכנופיות היד הנעלמה מציון מריצות שם


  קסמים

  17/05/2020
  23:14


  הגב לתגובה זו


  1

  0

  בעיקר בסופי רבעון אבל גם בסוף חודש . לקינוח כזה .


  סגור

Source link