18/09/2021

שוק ההון – מניות מומלצות

בורסה | שוק ההון | מניות מומלצות להשקעה | איתותים

גולדמן זאקס בהמלצת מכירה לצ'קפוינטסקטור הסייבר הוא אחד הסקטורים המתפתחים בצורה המשמעותית ביותר כיום. זה טבעי. יש יותר ויותר מחשבים וסמארטפונים ויותר ויותר מערכות שתומכות במעבר של הנתונים. כשבכל טכנולוגיה מתגלות פרצות וכשהתוקפים עצמם הופכים להיות מתוחכמים מיום ליום, זה הופך את המערכות הפרטיות, העסקיות והממשלתיות לפגיעות הרבה יותר.


"עכשיו זה הזמן להחזיק בתוכנות הגנתיות", כתב האנליסט בריאן אסקס מגולדמן זאקס
GOLDMAN SACHS
+1.43%GOLDMAN SACHSסגירה:0

פתיחה:407.41

גבוה:409.37

נמוך:403.8

מחזור:לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:
(GS) במחקר שפרסם על התחום והוסיף כי "יש עדות לטרנספורמציה דיגיטלית, כמו גם התרחבות של מרחבי תקיפה, אקלים סיכונים גבוה ותקריות בטיחותיות שקיבלו חשיפה תקשורתית גבוהה שממשיכים להניע ביקושים להגנה של הדור הבא, כשקבוצת חברות הסייבר רואה את אחד מהסייקלים המשמעותיים של הוצאות הקשורות לחומות אש שראינו מזה שנים".


הכול טוב ויפה. חוץ משתי מניות מרכזיות שלהערכתו של אסקס לא עומדות במרוץ. הראשונה היא
צ'ק פוינט
-2.39%צ'ק פוינטסגירה:0

פתיחה:119.81

גבוה:119.81

נמוך:117.61

מחזור:לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:
(CHKP) הישראלית, שאסקס הוריד לה את ההמלצה מניטרלי למכירה וגם את מחיר היעד מ-133 דולר ל-121 דולר למניה. כעת המניה, שיורדת ביותר מ-2% ביום המסחר, נסחרת במחיר של קצת יותר מ-118 דולר, כשמתחילת השנה איבדה כמעט 9%.


"הביקושים למוצרי חומת אש שנותרו איתנים, הצליחו להביא את מתחרותיה להאיץ לצמיחה שמגיעות עד 30%, מנגד צ'קפוינט צמחה ב-% בודדים", כתב אסקס והוסיף ש"החברה מראה סימנים של האטה בהכנסות, ואנחנו צופים ירידה מהותית במרווחים בזמן שהיא משקיעה כספים כדי להדביק את הפערים מהמתחרות שלה".


ההאטה בהכנסות היא לא עניין חדש. צ'ק פוינט כבר כמה שנים צומחת ברווחים בזכות תרגיל של רכישה עצמית של מניות כשהצמיחה בהכנסות נמוכה מאוד במיוחד בהתייחס לצמיחה בסקטור (הרחבה: במוחו של גיל).


 
כך או אחרת, אסקס סבור שגם קראודסטרייק
CROWDSTRIKE HOLDINGS INC
-3.04%CROWDSTRIKE HOLDINGS INCסגירה:0

פתיחה:258.72

גבוה:259.69

נמוך:248.38

מחזור:לעמוד ציטוט
חדשות
גרפים
פרופיל חברה
המלצות


כתבות נוספות בנושא:
(CRWD) לא מהווה השקעה אטרקטיבית, שהיא גם כן אחת מהחברות שהראו האטה בהכנסות. הוא העביר את ההמלצה מקנייה לניטרלי, אבל שמר על מחיר יעד של 305 דולר, לעומת מחיר שוק של קצת פחות מ-253 דולר.

תגובות לכתבה(0):


תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.

לתגובה חדשה


תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.

חזור לתגובה

קרדיט – קישור לכתבה המקורית